Top management společnosti Algotech 1. ledna 2019 posílil David Kazda (42), který bude nově plně odpovědný za vedení úseku plánování podnikových zdrojů (ERP). Zaměří se především na rozvoj týmu a péči o stávající klienty. David v Algotechu pracuje více než 10 let. Kromě oblasti ERP získával zkušenosti i na obchodních pozicích.

Nová role je pro mě velkou odpovědností, a to nejen vůči zákazníkům, ale také vůči kolegům. Jsem připraven odevzdat vše, co umím, abych v nové pozici uspěl a byl pro Algotech přínosem,“ říká David Kazda.

Posun Davida do top managementu je odrazem jeho dosavadní odpovědné, dobré a tvrdé práce. Moc se na přímou spolupráci s ním těším,“ říká František Zeman, generální ředitel Algotechu.

David Kazda vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Poté nastoupil do firmy GATC, kde působil 6 let v oblasti automatické identifikace. V roce 2008 nastoupil na pozici obchodníka a projektového manažera do společnosti BSC Praha. Po začlenění BSC Praha do společnosti Algotech působil na několika pozicích, posledních 5 let jako Business System Manager.

David Kazda je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje pěstování čarověníků.