Randebox, firma nabízející unikátní koncept randění doma, připravila valentýnská překvapení pro své zákazníky. V nadcházejících týdnech před dnem svatého Valentýna budou mít všichni zamilovaní možnost zakoupit si romantickou Randebox edici speciálně určenou k této příležitosti. Současně bude na internetu probíhat několik valentýnských soutěží o Randebox.

Randebox doručuje svá rande v krabici párům po celé České republice i na Slovensku. Pro vytvoření limitované valentýnské edice se firma se sídlem v Líbeznicích u Prahy spojila právě se slovenským dodavatelem svíček Jemnô. Každý Randebox bude možné před Valentýnem zakoupit spolu se svíčkou z čistého sojového vosku a s vůněmi vytvořenými z čistých stoprocentně přírodních silic. Páry, které si pospíší a objednají balíček včas, tak budou mít k dispozici návod a veškeré pomůcky na originální romantické a voňavé rande v teple svého domova.

V následujících několika týdnech vedoucích k 14. únoru chystá Randebox také soutěže na sociálních sítích. Ty proběhnou na několika facebookových a instagramových stránkách a o všech bude Randebox průběžně informovat na svém vlastním facebookovém profilu. Vyhrát budou soutěžící moci originální rande od Randeboxu. Ingrid Halabicová, majitelka a zakladatelka Randeboxu, řekla: „Byli jsme naprosto nadšeni z toho, jak se Randeboxu dařilo v předvánočním období. Množství objednávek bylo v listopadu a v prosinci v průměru čtyřnásobné v porovnání s předchozími měsíci! Tato rostoucí popularita je pro nás obrovskou motivací a závazkem k vymýšlení dalších překvapení pro naše zákazníky.

Na Den svatého Valentýna si už i v našich zemích mnoho párů plánuje speciální rande, a tak bylo jasné, že pro ně musíme připravit něco speciálního.“ Limitovaná valentýnská edice bude k zakoupení do 14. února nebo do vyprodání zásob za 949 korun. Standardně jsou Randeboxy dostupné v několika formách předplatného, přičemž běžná cena jednoho boxu je 699 korun a obsah a zaměření krabic je pro předplatitele překvapením. Služba je oblíbená především u párů s malými dětmi, ale i u těch pracovně vytížených, které preferují strávit společný večer v pohodlí domova nebo nemají vždy čas vymýšlet nové aktivity. Přirozené oblibě se těší také předplatné svatebních Randeboxů, které jsou nápaditým a hravým svatebním dárkem.