Trh pracovních příležitostí dnes zažívá obrovský boom. Jestli jste někdy měli šanci pořádně nakopnout svou kariéru, je to právě teď. Na začátku je ale vždy vzdělání. A právě v tomto ohledu nyní máte k dispozici řadu inovativních možností a programů, které vás mohou dostat zase o krok dále.

V posledních letech se hodně mluví o studiu MBA (Master of Business Administration). Tento program založený na profesním vzdělání se zaměřuje na manažerské dovednosti a jejich praktické použití. Ve oblasti „skutečného“ byznysu je tak program MBA nabízí mnohem efektivnější rozvoj než klasické vysoké školy.

Program MBA na Cambridge Business School je užitečný pro každého

Pro koho je program MBA určený? Bude to znít jako klišé – ale pro kohokoli, kdo se chce zlepšovat a posouvat. Ať už jste freelancer, manažer, podnikatel nebo jen chcete být v obraze co se ekonomických otázek týče. V současnosti už studium MBA nabízí pěkná řádka institucí i u nás nebo na sousedním Slovensku. Kde se tedy přihlásit ke studiu?

Cambridge Business School najdete na Praze 1 a mezi vzdělávacími organizacemi nového typu vyniká hned v několika ohledech. Programy jsou speciálně uzpůsobeny i pro studenty, kteří nemají volného času nazbyt a studovat lze dokonce i online. Je to jen na vás. Škola je rovněž ověnčena řadou prestižních ocenění a držitelem těch nejrespektovanějších akreditací v oboru.

V rámci MBA tady nabízí hned několik studijních programů. Na Cambridge Business School přednáší výhradně ti nejvyhledávanější lektoři a veškerá výuka vychází z nejmodernějších metodik a poznatků. Instituce je rovněž členem několika mezinárodních asociací, které dohlíží na úroveň odborného vzdělávání dospělých.

Přidejte se k těm nejlepším

Cambridge Business School během posledních let odchovala stovky úspěšných absolventů, kterým získané znalosti pomohly nastartovat vysněnou kariéru nebo ji posunout na úplně novou úroveň.

V rámci MBA vzdělání tady najdete celkem 11 studijních programů plus jeden v už zmíněné online formě. Například oblíbený program Management soft skills vás vyzbrojí tolik kýženými „měkkými dovednostmi“, které neodmyslitelně patří do arzenálu každého schopného manažera nebo podnikatele. Umění jednání se svými podřízenými, ale i partnery či vedoucími patří mezi talenty, kterým se ve státním vzdělávacím systému věnuje až trestuhodně nízká pozornost. Ne všechno totiž jen o faktech a statistických informacích – pokud je neumíte správným způsobem předat dále, máte mínusové body. A ty se v dnešním rychlém světě neodpouští.

Pokud vás tento studijní program zaujal, můžete se jednoduše přihlásit ještě dnes a vydat se na cestu za svým lepším já. Jste na to připraveni?