Prémiovost a exkluzivita. To jsou dvě slova, která jednoznačně a výstižně charakterizují všechny nabídky, jež zákazníkům přináší na českém trhu unikátní portál BigZoom.

Přichází s ním skupina BigBoard s cílem v současné nestandardní situaci podpořit domácí turistiku a nabídnout zákazníkům pro jejich dovolenou v ČR jen to nejlepší z jedinečných zážitků, hotelů, penzionů a wellness v naší zemi.

BigZoom je zcela nová platforma, do níž jsou zahrnuty pouze pečlivě vybrané destinace a nejatraktivnější aktivity, kdy je důraz kladen především na nejvyšší kvalitu. Pro koncového zákazníka to znamená záruku exkluzivního využití jeho volného času, pro obchodního partnera pak zahrnutí do společnosti poskytovatelů prémiových služeb.

„Uvědomili jsme si, že v současné době je potřeba výrazným způsobem podpořit cestovní ruch u nás doma. Provozovatelé hotelů a penzionů zažívají těžké časy a se zahraničními turisty nemohou nyní počítat. Stejně tak není jisté, zda se Češi dostanou na dovolenou do zahraničí bez s tím spojených komplikací. To ostatně ukazuje i současná doba, kdy ze dne na den dochází k vystavování stopek českým turistům z nejrůznějších zemí, v podobě požadavků na prokazování se negativními testy.  Zaměřili jsme proto zejména na pobytové balíčky a neotřelé zážitky právě v České republice. To vše za příjemné ceny,“ vysvětluje Richard Fuxa, předseda představenstva skupiny BigBoard Praha a.s.

Na portále BigZoom najdete inspiraci na top zážitky a destinace v České republice. Na své si zde přijde každý, ať již dává přednost pohodovému lázeňskému prostředí, chce si vychutnat ruch naší metropole v unikátní atmosféře bez návalu zahraničních turistů nebo se nejraději vydává na pěší či cyklistické výlety do hor. Najde tu však i netradiční formy ubytování, jako například v indiánském teepee, ale s vymoženostmi moderní doby v podobě lesních wellness lázní s cedrovou saunou i vířivkou. Nebo si může pochutnat na francouzském víně, hovězích steakách z farmářského chovu, s kuchařem u grilu a bohatou snídaní s přespáním v korunách stromů u Sázavy.

Kombinací s nabízenými zážitky navíc může zažít nezapomenutelné chvíle. Ubytování v Praze může spojit s neopakovatelnými výhledy na město ze Žižkovské věže, zavítat na neotřelou výstavu, na níž zjistí, jak těžký život mají nevidomí, vydat se na poznávání vlastních dosud nepoznaných smyslů nebo objevovat mořský svět pro letošek alespoň v obřích akváriích v pražských Holešovicích.

Ochuzeni nebudou ani praví požitkáři, kteří milují vysokou gastronomii. Příznačně „malou ochutnávku“ najdou v sekci zážitků a na výběr je hned z několika typů kuchyně. Například pětichodové menu v originálně ztvárněném Tančícím domě, chuť přírody ocení v Restauraci Deer Prague nebo si mohou posedět u dobrého jídla a moku s výhledem na Karlův most.

Vyznavači adrenalinu mohou sáhnout po tandemovém seskoku, letu balónem, pokusit se uniknout ve hře nabité postapokalyptickým scénářem z blízké budoucnosti či si vyzkoušet, jak by byli úspěšní v celosvětově oblíbené hře Boyard.

Silné zázemí skupiny BigBoard poskytuje záruku vysoké kvality BigZoom. Ačkoli jde o zcela nový portál, jeho provozovatel má v oblasti zprostředkovatelských portálů již více než deset let zkušeností, které nasbíral po dobu fungování portálu Hyperslevy.

„BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradil k 1. červnu 2020. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je mohou řádně vyčerpat dle původních platností,“ říká Pavlína Stránská, tisková skupiny BigBoard Praha a.s.

Advertorial